Co je MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY?

 

 

O blahodárném účinku drahých kamenů při masážích věděli lidé již před 5.000 lety. Masáže, prováděné pomocí teplých kamenů nebo přikládáním vzácných kamenů na tělo, byly oblíbené již u starých Inků, Mayů, v Mezopotámii, v Indii, v Číně a u Indiánů.
Terapeutické účinky těchto masáží spočívají v uvolnění blokace důležitých bodů na meridiánech a v rozproudění energie v našem těle. Obnovený tok krve Vás nejprve uklidní, takže klient pociťuje úžasnou relaxaci a nesmírně slastné pocity bezpečí, kdy stresy a starosti samovolně odplývají.
Na jednu stranu působí povzbuzujícím účinkem a na druhou vyrovnaným a uklidňujícím na vegetativní nervový systém. Je aktivně podporováno prokrvením kapilár, je urychlena látková výměna a svaly jsou mimořádně hloubkově uvolněny. Jsou cíleně nasazovány v kombinaci s aromamasáží. Hloubkové uvolnění celého těla přináší posílení duševní harmonie, klidu a přináší rovnováhu duše a těla.

Co je HAVAJSKÁ MASÁŽ?


Havajská masáž je založena na masážních technikách celého těla, využívají se nejen prsty dlaně, ale i předloktí a lokty.
Dochází k harmonizaci těla a duše, masírovaný se uvolní a relaxuje. Vhodné je používat vonné oleje a jemnou uklidňující hudbu.

Co je INDICKÁ MASÁŽ HLAVY?

 

Ulevuje od napětí a stresu, dovede k maximální relaxaci a uvolnění, působí jako lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen. Je velice prospěšná, protože se provádí po částech, které jsou důležitými energetickými centry.

    
Naučte se masírovat krok za krokem podle našeho intuitivního videokurzu.

        obraz dvd

Instruktážní video lze objednat na adrese renejauris@seznam.cz


AGENTURA SPORT
Ing.René Jauris
Čs. armády 34/828
160 00 PRAHA 6
tel. 608 170 225

Školící středisko Luhačovice
Hradisko 957
směr Bojkovice,
pod penzionem Hubert 

Mapa

Napsali o nás