AGENTURU SPORT v roce 1990 založil Dr. Bohumil Jauris, který celý život působil jako aktivní odborník v oblasti vrcholového sportu.

Během více než dvaceti let jsme vyškolili velké množství masérů a odborníků v oblasti regenerace zdraví. Absolventi našich kurzů pracují nejen u nás, ale i v zahraničí.

Firma se stala postupně rodinným podnikem.

Současným majitelem a provozovatelem AGENTURY SPORT je syn Ing. René Jauris, který po celý život působí ve vrcholovém sportu nejen jako odborník, ale rovněž po významnou část svého života byl aktivním sportovcem.  

masážní kurzy 

Pokračujeme v této úspěšné tradici a věnujeme se dalšímu vzdělávání masérů s cílem zvyšovat i nadále jejich odbornou masérskou kvalifikaci.

Nabízíme rekvalifikační kurzy, odborné kurzy a další vzdělávací kurzy a akce, které pořádáme ve dvou střediscích – v Luhačovicích. Středisko je vybaveno pro účely školení v souladu s hygienickými normami a podmínkami pro provozování tohoto typu činnosti. Akce pořádáme pro malé skupiny uchazečů, abychom měli možnost se plně věnovat každému absolventu.

Všichni přednášející jsou odborníky v oblasti zdravotnictví, regenerace a rehabilitace a mají pedagogickou praxi.

AGENTURA SPORT rovněž spolupracuje s úřady práce a poskytuje tak ve svých rekvalifikačních kurzech možnost nezaměstnaným uplatnit se v podnikání.

Výuka (teorie i praxe) je založena na učebních osnovách schválených Ministerstvem školství a tělovýchovy České republiky a tvoří rámcových rozvrh hodin výukového dne. Rekvalifikační kurzy jsou zakončeny závěrečnou zkouškou a osvědčením (na úrovni výučního listu), které je zároveň podkladem k získání živnostenského oprávnění k provozování masérské činnosti.

masážní kurzy

V kurzech lze zakoupit masážní prostředky a DVD nebo VHS Sportovní a rekondiční masáž, které jsme zpracovali jako instruktážní videokurz nejen pro absolventy kurzu. Video si můžete objednat rovněž na dobírku u naší agentury (renejauris@seznam.cz, telefon 608 170 225.


Naučte se masírovat krok za krokem podle našeho intuitivního videokurzu.

        obraz dvd

Instruktážní video lze objednat na adrese renejauris@seznam.cz


AGENTURA SPORT
Ing.René Jauris
Čs. armády 34/828
160 00 PRAHA 6
tel. 608 170 225

Školící středisko Luhačovice
Hradisko 957
směr Bojkovice,
pod penzionem Hubert 

Mapa

Napsali o nás